Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kasparus

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka rekreacyjna Kasparus

Kasparus,pomorskie

100 000 zł1 300 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wieś swoją historią sięgająca 1664 roku, natomiast istniejąca zabudową w większości drewniana osiąga wiek 200 lat. Miejsce to można śmiało nazwać żywym seansem - istniejąca historyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kasparus

Kasparus,pomorskie

440 000 zł143,10 m² 3 074,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjno-mieszkaniowa | 2 domy + zabytkowa remiza | Bory Tucholskie Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość położona w miejscowości Kasparus (gmina Osiek),.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom z garażem Kasparus

Kasparus,pomorskie

949 000 zł270 m² 3 514,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaży urokliwy domu z ogrodem i dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w spokojnej, zielonej okolicy. Atuty: - zadbany, ocieplony budynek z trwałych materiałów, - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Za Bocianami

Szteklin(Kasparus + 18 km)

519 000 zł66 m² 7 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. Budynek letniskowy o powierzchni użytkowej około 66 m2 położony na działce o powierzchni wynoszącej 1136.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rosochatka

Rosochatka(Kasparus + 16 km)

57 000 zł961 m² 59,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: 961 m2. Wymiary: ok 28 m x 35 m. Kształt: prostokąt. Teren działki: płaski. Ogrodzenie: nieogrodzona. Miejsca postojowe: na terenie. Dojazd: nieutwardzona. Droga gminna asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Komisowa

Rokocin(Kasparus + 24 km)

145 750 zł1 166 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1166 m2 w pobliżu Starogardu Gdańskiego. Nieruchomości Apartament przedstawiają ofertę działek z warunkami zabudowy zlokalizowanych na obrzeżach Starogardu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Kociewska

Morzeszczyn(Kasparus + 25 km)

299 000 zł135 m² 2 214,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Witam Serdecznie. Kontakt Dawid Wicki   Opis nieruchomości Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu: na sprzedaż dom dwupoziomowy po kapitalnym remoncie 135m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wda

Wda(Kasparus + 7 km)

89 000 zł1 011 m² 88,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Warsztat z garażem Skórcz

Skórcz(Kasparus + 13 km)

1 900 000 zł870 m² 2 183,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową, znajdującą się w miejscowości Skórcz. Skórcz- miasto w północnej Polsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Lawendowa

Osie(Kasparus + 16 km)

165 825 zł1 005 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Osie, ul. Lawendowa, w powiecie świeckim, województwie kujawsko-pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Pięćmorgi

Pięćmorgi(Kasparus + 24 km)

170 000 zł650 m² 261,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż piękny dom rekreacyjny wraz z działką ok 650m2 otulony Borami Tucholskimi. Nieopodal znajdują się dwa jeziora wkoło otoczony lasami iglastymi i liściastymi z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Gajowa

Pinczyn(Kasparus + 25 km)

1 190 000 zł149,46 m² 7 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 389 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem w Pinczynie w gminie Zblewo w powiecie starogardzkim. Dom konstrukcji drewnianej wybudowany w 2017 roku przez firmę Sendom. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lińsk(Kasparus + 16 km)

880 000 zł250 m² 3 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Położenie Rozległa działka o charakterze mieszkalnym położona w Lińsku - wsi borowiackiej położonej w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim, w gminie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij